Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Lampy owadobójcze

ZL 050 Luralite Plus typ ZL 050

ZL 050 Luralite Plus typ ZL 050
ZL 050 Luralite Plus typ ZL 050

Dekoracyjna lampa owadobójcza została zaprojektowana dla nowoczesnych wnętrz oraz pomieszczeń wystawowych.Tam gdzie znajdują się konsumenci spożywający posiłki. Lampa Luralite Plus doskonale nadaje się do kawiarni, restauracji i barów oraz hoteli a także w punktach wystawowych. Jest niezauważalna. Promienie UV wabią owady, które czepiają się wkładu klejowego. Elegancka, estetyczna i łatwa w serwisie charakteryzuje się wysoką wydajnością.

Cena:
szt.

ZL 051 AURA typ Z L051

ZL 051 AURA typ Z L051
ZL 051 AURA typ Z L051

Dekoracyjna lampa owadobójcza została zaprojektowana dla nowoczesnych wnętrz oraz pomieszczeń wystawowych.Tam gdzie znajdują się konsumenci spożywający posiłki. Lampa AURA doskonale nadaje się do kawiarni, restauracji i barów oraz hoteli. Jest niezauważalna.Promienie UV wabią owady, które czepiają się wkładu klejowego. Elegancka, estetyczna i łatwa w serwisie charakteryzuje się wysoką wydajnością. AURA ma kształt okrągły .Promienie wydzielane są przez zieloną świetlówkę Synergetic i rozchodzą się dookoła.Wewnątrz znajduje się wkład klejowy. Lampa występuje w wersji 22Watt.

Cena:
szt.

ZL 055 NECTAR typ 055

ZL 055 NECTAR typ 055
ZL 055 NECTAR typ 055

Nowoczesna lampa wystawowa. Rewelacyjna dla cukierni, lodziarni,piekarni gdzie eksponowane są słodkości. Lampa chroni przede wszystkim przed osami. Wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanów  odpornych na promienie UV.Lampa ma prosty montaż w ladach wystawowych ale może być również montowana na ścianie. Lampa ma wysuwane pojemniki gdzie wykłada się środek organiczny na osy. Nowoczesny kształt umożliwia montowanie reklamy wewnątrz lady na specjalnych klipsach.Blisko świetlówek umieszczone są dwa wkłady klejowe nasączone owocowym atraktantem. Lampa wyjątkowo szybko wyłapuje osy.

Cena:
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl